Jitka Zelenková
Já tě mám ráda

S řadou Time Reversing cítím, že mohu zastavit čas

Zpěvačka Jitka Zelenková se po sedmnácti letech věrnosti kosmetice Oriflame stala tváří inovované pleťové Řady Time Reversing pro zralou plet.

Jitka Zelenková pro OriflameSe jménem zpěvačky Jitky Zelenkové si lidé značku Oriflame spojují již od začátku devadesátých let. „Tehdy za mnou přišel kolega Láďa Malina z kapely Golem a nabízel mi pro mne do té doby neznámou značku kosmetiky. Představte si to, muzikant a kosmetický poradce v jednom!” vzpomíná Jitka Zelenková, „Oriflame si mne okamžitě získal a věrná jsem této kosmetice již téměř sedmnáct let. S kolegy z hlavního centra v Praze mne pojí přátelské vazby, vždy se zastavím nejen pro kosmetiku, ale i na kus řeči.”

Jitka Zelenková již v minulosti spolupracovala s Oriflame velmi úzce, koncertovala na akcích Oriflame, v poslední době přijela Oriflame podpořit i na charitativní akci, kterou jsme uspořádali ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové pro děti z dětských domovů v Podkrušnohorském zooparku v Chomutově. „Zpěvačka Jitka Zelenková je tou pravou tváří pro inovovanou řadu pleťové kosmetiky pro zralé ženy Time Reversing. Vyzařuje z ní optimismus a nadšení pro vše, co právě dělá. Navíc používá výrobky Oriflame již celá léta,” říká Mirek Kopřiva, marketingový ředitel Oriflame Česká republika.

Jitka Zelenková pro Oriflame„Jsem moc ráda, že Oriflame nezapomíná ani na ženy se zralou pletí. Zprávu, že se stanu tváří řady Time Reversing jsem přijala s velkou radostí. Výrobky z této řady patří mezi mé nejoblíbenější. S nimi vždy cítím, že mohu zastavit čas. Těší mne, že mohu svoji oblíbenou řadu pleťové kosmetiky doporučit všem ženám, které chtějí vypadat stále mladě,” dodává Jitka Zelenková.

© 2007-2018 Jitka Zelenková, all rights reserved